.

Jesteś w: Strona główna >> Aktualności

Aktualności

Jan 3, 2018

Dofinansowanie do wymiany pieców - Karpacz


Dla mieszkańców gminy Karpacz w związku z wprowadzeniem na Dolnym Śląsku prawa antysmogowegotrwa akcja związana z dofinansowaniem do wymiany pieców węglowych na ekologiczne. Deklarację oraz wnioski można składać do 19 stycznia 2018 roku, czasu jest bardzo mało, trzeba więc bardzo szybko reagować. Z miłą chęcią pomożemy Państwu zarówno przy deklaracjach, jak i wnioskach o dofinansowanie do wymiany pieców. Program dotyczy wyłącznie wymiany kotłów w celach mieszkaniowych, a więc prowadząc działalność gospodarczą, nie uzyskamy dofinansowania.

 

 

 

Pellet jest jednym z najbardziej wydatnych oraz najtańszych biopaliw. Pellet Regess Energy cechuje się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi  oraz nie zawiera szkodliwych dodatków np. resztek rurek PCV. Granulki mają wielkość między 6 a 8 mm, a przy spalaniu nie brudzą pomieszczenia, jak węgiel oraz są łatwe w przechowywaniu oraz użyciu. Z 1 tony pelletu powstaje zaledwie 2 kg popiołu, który można zużytkować jako nawóz, aby ogrzać dom jednorodzinny potrzeba ok. 5-8 ton pelletu w trakcie sezonu grzewczego. Kotły na pellet Regessenergy spełniają wszelkie normy emisyjne, są produktami wysokiej jakości z europejskich fabryk oraz posiadają bardzo długie okresy gwarancyjne, tym samym kwalifikują się do programu.
 
Wszelkie dokumenty są dostępne:
•    w Referacie Inwestycji i Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Karpaczu (II piętro, pokój nr 14),
•    na stronie internetowej www.karpacz.pl w zakładce "Dla mieszkańców → Wymiana źródeł ciepła".
 
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu pod numerem: +48 75 767 72 78.
 
 

SZYBKI KONTAKT

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

DYSTRYBUCJA

Regess Sp. z o.o.
u. Bankowa 36

Tel. +48 75 644 20 73
Fax +48 75 612 60 49

info@regessenergy.pl